Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Увійти в свій аккаунт...

Зареєструватися

COM_USERS_REGISTER_NAME_MESSAGE
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
COM_USERS_REGISTER_PASSWORD2_MESSAGE
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.
* * Обов'язкове поле

Валюта:
Пошук - Каталог
Пошук. Категорії
Пошук. Контакти
Пошук. Зміст

Категорії каталогу

Статус замовлення

Номер замовлення

Правила роботи інтернет-каталогу «СкаутСтиль»

 • Здійснення прав Користувача в повному обсязі можливо тільки після його реєстрації в інтернет-каталозі.
 • Під час реєстрації в інтернет-каталозі, Користувач підтверджує, що детально вивчив його Регламент (розділ «Регламент») і повністю згоден з ним.
 • Відразу після реєстрації Користувач повинен детально ознайомитися з розділом «Найбільш поширені запитання та відповіді (FAQ) ».
 • Доставка товарів поки що здійснюється лише в межахУкраїни.
 • Вартість і терміни доставки кожного замовлення розраховуються індивідуально, виходячи з наявності товарів на складі, їх ваги, регіону та способу доставки. Термін доставки товару вказується орієнтовно.

ЗАБОРОНЕНІ ДІЇ

 • Вказувати при реєстрації або вводити згодом свідомо помилкову або вигадану інформацію про себе, зокрема чужі або вигадані імена, прізвища, телефони.
 • Реєструвати більш ніж один обліковий запис на одну особу.
 • Здійснювати пропаганду або агітацію, що викликає соціальну, расову, національну або релігійну ненависть і ворожнечу, пропаганду війни, соціальної, расової, національної, релігійної або мовної вищості.
 • Розміщувати в Кабінеті і ресурсах інтернет-каталогу повідомлення, що містять нецензурні слова та вирази.
 • Розміщувати будь-яким способом в інтернет-каталозі матеріали порнографічного характеру або гіпертекстові посилання  на інтернет-сайти, що містять такі матеріали.
 • Розміщувати в інтернет-каталозі без попередньої згоди Адміністрації, передавати за допомогою текстових повідомлень, графічних зображень та інших матеріалів інформацію, яка містить рекламу.
 • Здійснювати дії, що спрямовані на дестабілізацію функціонування інтернет-каталогу, здійснювати спроби несанкціонованого доступу до управління інтернет-каталогом, а також здійснювати будь-які інші дії, які можуть бути розцінені як мережева атака.
 • Використовувати інтернет-каталог у будь-яких комерційних цілях без попереднього дозволу Адміністрації або Власника.

Права Адміністрації

 • Адміністрація здійснює поточне управління інтернет-каталогом, визначає склад сервісів інтернет-каталогу, його структуру і зовнішній вигляд, вирішує і обмежує доступ до користування Кабінетом або замовленням книжок (товарів), здійснює інші права, що їй належать.
 • Адміністрація вирішує питання, пов'язані з комерційним використанням інтернет-каталогу, зокрема питання про можливість розміщення реклами, участь у партнерських програмах та ін.
 • У разі порушення Користувачем правил, встановлених Регламентом, Адміністрація має право тимчасово припинити або заблокувати на невизначений строк доступ Користувача до його Кабінету або окремих сервісів інтернет-каталогу, а у разі неодноразового або грубого порушення положень Регламенту – видалити обліковий запис Користувача.
 • Адміністрація має право, але не зобов'язана, здійснювати модерацію повідомлень та інших матеріалів, що розміщуються Користувачами в сервісах інтернет-каталогу.

Відповідальність Користувача

 • Користувач гарантує, що розміщення ним в ресурсах інтернет-каталогу або передача за допомогою особистих повідомлень інформації, копій результатів інтелектуальної діяльності або їх частин, що охороняються законом, а також інших матеріалів не порушує нічиїх прав і законних інтересів.
 • Користувач гарантує, що ним будуть прийняті належні заходи для забезпечення конфіденційності облікових даних, які він використовував для авторизації в інтернет-каталозі, і запобігання можливості авторизації інших осіб з використанням його облікового запису.
 • Якщо Користувач відмовляється від двох замовлень поспіль, Адміністрація має право заблокувати подальше замовлення товару. При виникненні такої ситуації Вам необхідно зв'язатися з Адміністрацією.
 • За порушення положень Регламенту доступ Користувача до інтернет-каталогу або його окремих сервісів може бути тимчасово припинено або заблоковано на невизначений строк. Доступ Користувача до деяких сервісів відновлюється на розсуд Адміністрації.
 • У разі неодноразового або грубого порушення Користувачем положень Регламенту його обліковий запис може бути видалено.
 • За винятком випадків, передбачених законодавством, Власник не несе відповідальності за збитки, що виникли у Користувачів через причини, пов'язані з технічними проблемами апаратного або програмного забезпечення, а також за збитки, що виникли в результаті дій Користувачів, що не відповідають звичайним правилам роботи з інформацією в мережі Інтернет, апаратними засобами або програмним забезпеченням.

Обмін і повернення товару:

Згідно положень Закону України "Про захист прав споживачів" товар можна обміняти або повернути протягом 14 днів, не враховуючи дня придбання (отримання товару). При цьому слід зберегти упаковку, етикетки, товарний чек, а також звернути увагу на перелік товарів, які не підлягають поверненню та обміну.

Обмін або повернення товару по Україні здійснюється в нашому магазині або за допомогою кур'єрської служби "Нова Пошта". Оплата послуг автоперевізників в даному випадку здійснюється за рахунок клієнта, за винятком випадків обміну або повернення товару з вини співробітників нашого магазину. Після отримання товару, ми повертаємо Вам гроші – готівкою у магазині або безготівковим розрахунком.