Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Увійти в свій аккаунт...

Зареєструватися

COM_USERS_REGISTER_NAME_MESSAGE
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
COM_USERS_REGISTER_PASSWORD2_MESSAGE
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.
* * Обов'язкове поле

Валюта:
Пошук - Каталог
Пошук. Категорії
Пошук. Контакти
Пошук. Зміст

Категорії каталогу

Статус замовлення

Номер замовлення

1. Основні поняття і визначення.     

1.1. Інтернет-каталог – сукупність розміщених в мережі Інтернет веб-сторінок, об'єднаних єдиною темою, дизайном і єдиним адресним простором домену scoutstyle.plastua.com
1.2. Користувач інтернет-каталогу (далі Користувач) – будь-яка особа, що здійснює доступ до інтернет-каталогу за допомогою мережі Інтернет.
1.3. Власник інтернет-каталогу (далі Власник) – ФОП Мельник Н.М.
1.4. Власник і Користувач надалі спільно іменуються «сторони», а окремо – «сторона».
1.5. Адміністрація інтернет-каталогу (далі Адміністрація) – особи, уповноважені Власником на здійснення управління інтернет-каталогу та інші дії, пов'язані з його використанням. Адміністрація діє від імені Власника, якщо інше не буде вказано окремо.
1.6. Персональна сторінка Користувача (далі Кабінет) – розділ інтернет-каталогу, доступний Користувачеві після реєстрації, за допомогою якого Користувач здійснює управління своїм обліковим записом (аккаунтом), здійснює замовлення представлених в інтернет-магазині товарів.
1.7. Поняття «Обліковий запис» і «аккаунт» рівнозначні.


2. Загальні положення.
     2.1. Даний Регламент регулює стосунки між Власником в особі Адміністрації та Користувачами, що виникають у зв'язку з використанням останнім послуг інтернет-каталогу. 
     2.2. У випадку, якщо окремі питання не врегульовані цим Регламентом або іншою угодою сторін, стосунки сторін вирішуються відповідно до законодавства України. 
     2.3. Положення цього Регламенту встановлюються, змінюються і відміняються Власником в однобічному ладі без попереднього повідомлення. З моменту розміщення в інтернет-каталозі нової редакції Регламенту попередня редакція вважається такою, що втратила свою силу. В разі істотної зміни положень Регламенту, Адміністрація сповіщає про це Користувачів шляхом розміщення на cайті відповідного повідомлення.
     2.4. До прав і обов'язків сторін, що виникли на підставі редакції Регламенту, що втратила свою силу, застосовуються положення останньої редакції Регламенту, якщо інше не буде встановлено Регламентом або не випливає з характеру стосунків, що виникли між сторонами.

    
3. Власник є адміністратором домену scoutstyle.plastua.com і власником виняткових прав на його використання.

 
4. Користувач.
     4.1. Права і обов'язки Користувача виникають в особи з моменту його першого звернення до будь-якої з веб-сторінок, що входять до складу інтернет-каталогу.
     4.2. Здійснення прав Користувача в повному обсязі можливе тільки після реєстрації Користувача в інтернет-каталозі. Для реєстрації Користувач вказує ім'я користувача (адреса електронної пошти) і пароль. З моменту підтвердження реєстрації і активації облікового запису (аккаунта) Користувач набуває статусу зареєстрованого Користувача. 
     4.3. Зареєстрованим Користувачам надається можливість замовляти товар в інтернет-каталозі "Скаутстиль". 
     4.4. Користувач зобов'язується дотримуватися правил, що вказані в даному Регламенті.

 
5. Правила інтернет-каталогу.
5.1. Доставка товарів здійснюється тільки в межах України.
5.2. Вартість і терміни доставки кожного замовлення розраховуються індивідуально, виходячи з наявності товару на складі, їх ваги, регіону і способу доставки.

 
5.5. ЗАБОРОНЕНІ ДІЇ.
     5.5.1 Вказувати при реєстрації або вводити помилкову або вигадану інформацію про себе, зокрема чужі або вигадане ім'я і прізвище.
     5.5.2 Реєструвати більш ніж один обліковий запис на одну особу.
     5.5.3 Здійснювати пропаганду або агітацію, що викликає соціальну, расову, національну або релігійну ненависть і ворожнечу, пропаганду війни, соціальної, расової, національної, релігійної або мовної вищості.
     5.5.4 Розміщувати в Кабінеті і ресурсах книжкового інтернет-магазину повідомлення, що містять нецензурні слова і вирази.
     5.5.5 Розміщувати будь-яким способом в книжковому інтернет-магазині матеріали порнографічного характеру або гіпертекстові посилання на інтернет-сайти, що містять такі матеріали.
     5.5.6. Розміщувати в інтернет-каталозі без попередньої згоди Адміністрації, передавати за допомогою текстових повідомлень, графічних зображень та інших матеріалів інформацію, яка містить рекламу.
     5.5.7 Здійснювати дії, направлені на дестабілізацію функціонування інтернет-каталогу, здійснювати спроби несанкціонованого доступу до управління інтернет-каталогом, а також здійснювати будь-які інші дії, які можуть бути розцінені як мережева атака. 
     5.5.8 Використовувати інтернет-каталог в будь-яких комерційних цілях без попереднього дозволу Адміністрації або Власника.

 
6. Права та обов'язки Адміністрації.
     6.1. Адміністрація здійснює поточне управління інтернет-каталогом, визначає склад сервісів інтернет-каталогу, його структуру і зовнішній вигляд, вирішує та обмежує доступ до користування Кабінетом або замовленням товарів, здійснює інші права, що їй належать. 
     6.2. Адміністрація вирішує питання, пов'язані з комерційним використанням інтернет-каталогу, зокрема питання про можливість розміщення реклами, участі в партнерських програмах та ін.
     6.3. У разі порушення Користувачем правил, встановлених даним Регламентом, Адміністрація має право тимчасово припинити або заблокувати на невизначений строк доступ Користувача до його Кабінету або окремих сервісів інтернет-каталогу, а в разі неодноразового або грубого порушення положень Регламенту – видалити обліковий запис Користувача. 
     6.4. Адміністрація має право, але не зобов'язана здійснювати модерацію повідомлень та інших матеріалів, що розміщуються Користувачами в сервісах інтернет-каталогу.

 
7. Гарантії і відповідальність сторін.
     7.1. Користувач гарантує, що розміщення в ресурсах інтернет-каталогу або передача за його допомогою особистих повідомлень, інформації, копій результатів інтелектуальної діяльності або їх частин, що охороняються законом, а також інших матеріалів не порушує нічиїх прав і законних інтересів. 
     7.2. Користувач гарантує, що ним будуть прийняті належні заходи для забезпечення конфіденційності облікових даних, використовуваних ним для авторизації в інтернет-каталозі, і запобігання можливості авторизації інших осіб з використанням його облікового запису. 
     7.3. Власник гарантує таємницю листування, що здійснюється між Адміністрацією та Користувачем. Вся інформація про клієнтів суто конфіденційна. Доступ до неї має тільки Адміністрація і Власник. Ця інформація відноситься до категорії комерційної таємниці і не може бути використана в будь-яких інших цілях.
     7.4. Власник гарантує, що Адміністрацією не здійснюватиметься відправка Користувачам повідомлень, що містять рекламу, без попередньої згоди Користувачів. 
     7.5. Власник гарантує, що вказана Користувачем при реєстрації адреси електронної пошти буде використовуватися тільки для зв'язку Адміністрації із Користувачем, відправки Користувачеві допоміжної інформації та повідомлень, на отримання яких він підписався, і не буде переданий третім особам без попередньої згоди Користувача. 
     7.6. Власник в особі Адміністрації зобов'язується докласти всі розумні зусилля для підтримки інтернет-каталогу в працездатному стані, однак не гарантує постійну і безперебійну роботу ресурсу і не несе зобов'язання по забезпеченню його безперервного функціонування. 
     7.7. Якщо Користувач відмовляється від двох замовлень поспіль, Адміністрація має право заблокувати подальше замовлення товару. Коли виникає така ситуація, Вам необхідно зв'язатися із Адміністрацією.
     7.8. За порушення положень Регламенту доступ Користувача до інтернет-каталогу або його окремих сервісів може бути тимчасово припинений або заблокований на невизначений строк. Доступ Користувача до деяких його сервісів відновлюється на розсуд Адміністрації. 
     7.9. У разі неодноразового або грубого порушення Користувачем положень Регламенту його обліковий запис може бути видалено. 
     7.10. За винятком випадків, прямо передбачених законом, Власник не несе відповідальності за збитки, що виникли у Користувачів через причини, пов'язані з технічними збоями апаратного або програмного забезпечення, а також за збитки, що виникли внаслідок дій Користувачів, що не відповідають звичайним правилам роботи з інформацією в мережі Інтернет, апаратними засобами або програмним забезпеченням.

 
8. Адміністрація настійно рекомендує:
     8.1. Не розміщувати у відкритому доступі свої контактні дані, зокрема телефонний номер, адресу електронної пошти, номер ICQ тощо.
     8.2. У випадку, якщо доступ до інтернет-каталогу здійснюється Вами за допомогою комп'ютера, який окрім Вас використовується або може бути використаний іншими особами, – приймати необхідні заходи для того, щоб пароль, що вводиться Вами, не зберігався в браузері. 
     8.3. У всіх випадках приймати необхідні заходи для забезпечення конфіденційності Ваших облікових даних, що використовуються для доступу до Вашого Кабінету. 
     8.4. Не розміщувати матеріали, якщо Ви не впевнені, що таке їх використання не порушує нічиїх майнових або особистих немайнових прав.
     8.5. Якщо хто-небудь з користувачів зробив відносно Вас дії, які Ви розцінюєте як образливі, дискредитуючі тощо, – не вступати із ним в конфлікт, а звернутися до Адміністрації. 
     8.6. При використанні інтернет-каталогу утриматися від здійснення дій, які свідомо є або можуть бути розцінені як протиправні.

 
9. Особливості законодавства.
Звертаємо Вашу увагу на зміну до закону України "Про захист прав споживачів" від 07.12.2005 р. Кабінет Міністрів вніс доповнення в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. У вказаний перелік були додані неперіодичні видання (книги, брошури, альбоми, картографічні і нотні видання, листові зобр. видання, календарі, буклети, видання, відтворені на технічних носіях інформації, аудіо- і відеодиски для лазерних систем зчитування із записом). Згідно з внесеними доповненнями, покупець не має права повертати вищеперелічений якісний товар, якщо вказаний товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, забарвленням, розміром, або з інших причин не може бути використаний споживачем за призначенням.